Dne 12.11.2011 se konala Klubová výstava Chihuahua klubu Čr o.s. v Nižboru. Naše sestava byla velká. V krátkosrstých čivavách ve třídě otevřené pes byl přihlášen Ynji Dog-Lome a uhájil si V3, v tomto kruhu nastupovala ještě ve třídě vítězů Ch.Hortenzie z Třebaňského údolí a získala nejdříve V1,CAC, nastupovala ještě se všemi o Klubového vítěze a i toto získala ona, poslední nástup byl o BOB a i tady uspěla a získala úpně všechno. V kruhu dlouhosrstých čivav nejdříve chodil CIB Alva  v třídě čestná a vychodil si druhé místo. Ve třídě fena mladý nastoupila naše Narciska a jelikož v kruhu se jí velice líbilo, chodila vesele, vychodila si známku V2 z tak velké konkurence, která tam byla. Jako poslední nastupovala GCH Fortuna Chér pod Měndou a i ta ve třídě vítězů si odnášela známku V2,R.CAC. Byl to velmi náročný den a jsme rádi že jsme se vrátili všichni do našeho teplého domova
9.10.2011      Na MVP do Českých     Budějovic jsme se vydali s naší Horynkou a Alvíčkem.  V nevytopené hale,kde i psi "klepali kosu" Horynka ve třídě otevřené dostala v konkurenci osmi fenek titul CAC. V soutěži o CACIBa podlehla soupeřce a získala "jen" Res.CACIBa. Alvuša to měl složitější a dostal od rozhodčí pí.I.Síbrtové známku V3. Ale u tak starého "psího pazoura "v klání s mladými psi to je slušné.Již se ale těšíme na další výstavu.
18.9.2011 Jelikož jsem již dlouho nebyla na žádné větší výstavě, přihlásila mě panička na Národní výstavu do Brna, kde posuzoval pan Peroutka. Ve třídě otevřené byly celkem 4 fenky a já si vychodila známku V1,CAC. Do dalšího kola jsem šla s fenkou vítězkou z mezitřídy a fenkou z třídy vítězů a vychodila si CAC ČMKU a Národního vítěze.Byl to pro nás moc pěkný výlet.

Tady na této fotečce jsem já Národní vítěz a pejsek, který byl moc krásný ve třídě mladý a získal i titul BOB-moc gratulujeme!!!


 
3.9.2011   Naši miláčci se vydali na Krajskou výstavu do Rybníků. Jako každý rok si tuto výstavu nenecháme ujít.Tentokrát byla přihlášena naše Narciska do třídy dorostu, kde ze 4 fenek vyhrála 1.místo se známkou VN1.V krátkých fenkách jsme měli zástupce naši Hortenzii,která si vychodila ze 3 fenek ve třídě otevřené 1.místo a následně i Krajského vítěze.Krásně jsme si tam popovídali a užili moc pěkné počasí s přáteli z obou klubů. 

Dne 17.7 se konala Národní výstava v Ml.Bol. i zde jsme měli přihlášené své favority. JCH Hortenzie ve třídě otevřené si vychodila známku V1,CAC a Fortuna Chér pod Měndou/Růženka/ ve třídě vítězů ze 6 přihlášených fenek si vychodila známku V2,R.CAC.

Dne 16.7. se konala v Zadní Třebani Klubová výstava Chihuahua klubu.Jako první se vystavovala JCh.Hortenzie z Třebaňského údolí ve třídě vítězů. Vychodila si titul V1,CAC,NEJLEPŠÍ FENA VÝSTAVY. V čivavách dlouhosrstých nastoupili nejdříve pejskové a ve třídě čestné jsme měli CIB Alvu z Třebaňského údolí a získal V1,vítěz třídy čestné.Jako první fenka nastoupila v třídě dorostu naše Narciska a na její první výstavě získala VN2.Moc pěkně chodila a krásně sama stála. Ve třídě mladých jsme měli Lilii, která ze 13 přihlášených se umístila na 4 místě se známkou výborná. Ve třídě otevřené byla přihlášena Aranka Sweet pod Měndou. I přesto, že před 3 měsíci porodila a je bez srsti,chodila úžasně a získala V2,Res.CAC.Ve třídě vítězů fen byli přihlášeni celkem 4 šampióni. Největší želísko byla naše šampiónka Fortuna Chér pod Měndou /Růženka/. Chodila úžasně a známku V1,CAC,NEJLEPŠÍ FENA si určitě zasloužila.

Odchovy po Alvíčkovi nastupovaly skoro v každé třídě a musím upozornit, že většinou získali krásná místa, několik jich bylo dokonce 1.

Na této výstavě se předávaly poháry za získané tituly.Titul Klubový Junioršampión   Chihuahua klubu Čr.o.s. splnila JCH.HORTENZIE Z TŘEBAŇSKÉHO ÚDOLÍ. Titul Grandchampión CHihuahua klubu  ČR.o.s. splnil: CIB Alva z Třebaňského údolí a CH.Fortuna Chér pod Měndou.


11.6.2011    Na KVP do Rokycan jsme se vydali s vetší smečkou psů. V dlouhosrstých dostala Lilie z Třebaňského údolí ve třídě dorostu V1,VT a odpoledne byla 2 v nejkrásnějším dorostu výstavy. Růženku ohodnotil rozhodčí známkou V1,VT.   V krátkosrstých Ynji Dog-Lome V3, Iriska V1,VT a Hortenzie z Třebaňského údolí V1,VT a Krajský vítěz. Moc krásné slunné počasí a hodně fajn lidí kolem kruhu.

5.6.2011    Na NVP v Klatovech ohodnotil pan rozhodčí Polgár  Hortenzii z Třebaňského údolí známkou V2,RES.CAC


28.5.2011    Na Krajskou výstavu do Plzně jsme přihlásili do dlouhosrstých naši Růženku (Fortuna Chér pod Měndou) Získala V1,VT a Krajský vítěz.   Vkrátkosrstých dostal Yji Dog-Lome VD2,Iriska V1,VT a ve třídě otevřenéHortenzie V1,VT aKrajský vítěz.


22.5.2011 se konala Mezinárodní výstava psů v Litoměřicích.Také jsme se vypravili ukázat a posoudit rozhodčím p. Ing.Leošem Jančíkem svoje odchovy. Inji Dog-Lome(odchov paní J.Krsové) byl celý nesvůj a dostal ocenění V2. Když se nosí ocásek dolů,tak se nemůže počítat s lepším umístěním.  Iriska z Třebaňského údolí si také vychodila ocenění V2,s ničím lepším jsme ale nepočítali. No a náš miláček Horynka,nebo-li Hortenzie z Třebaňského údolí se panu rozhodčímu líbila a tak ji dal nejdříve V1 CAC,a potom i Res.CACIB. Za týden jedeme na Krajskou výstavu do Plzně-Doubravky.Uvidíme jak tam dopadneme.


25.4.2011      Na  MVP  v Holandsku  získala Hortenzie z Třebaňského údolí titul CACIB, a Fortuna Chér pod Měndou (Růženka )  Res.CACIB.
Dne 15.1.2011 se konal v Hotelu TOP v Praze soutěž Šampion šampionů 2010 a naše Fortuna Chér pod Měndou-Růženka se dostala do druhého kola . Zde posuzoval pan rozhodčí Juza Beradze a z celé skupiny společenských plemen si vybral na 1-5 místo větší pejsky než jsou čivavy. Tak jsme ale zde prožili moc krásný den v blízkosti příjemných lidiček a kamarádů.Velice se naši miláčci líbili televizi Nova a tak jsme je ještě večer viděli 2x v televizních zprávách na této televizi. I tak je to pro nás krásný zážitek.